NEUGRAF je moderní bydlení v ulici Grafická na Smíchově.

Ať už je vaším snem prostorný loft,
střešní penthouse s velkou terasou a výhledem na Prahu, nebo útulný byt.

Objevte neugraf

Útulné byty, velkoprostorové lofty

177 bytů v 10 patrech

Soukromé wellness v areálu

Dvoupatrová recepce s ostrahou, 24/7

Vnitřní klidová zahrada, blízkost parku

Dostatečná kapacita pro parkování, dobíjení elektromobilů

Kavárna a coworkingové centrum v areálu

Terasy i balkony, společná střecha

10 minut do centra Prahy

Blízké nákupní centrum

Byty na investice

Rekuperace vzduchu v každé jednotce

Společná prádelna

Neugraf

NEUGRAF je multifunkčí prostor v industriálním stylu, uzavřený a bezpečný areál, který nabízí vše pod jednou střechou – osobité bydlení, recepci, wellness, dostatek parkovacích míst a prostor pro aktivní relax, ať už v okolních parcích, nebo přímo v NEUGRAF.

Terasovitá střecha plná zeleně je prostorem pro posezení s přáteli, kde každý den zapadá slunce nad Prahou, a kde najdete vnitřní klid v rušném městě.

2019
1930

Historie

Budova tiskárny Václava Neuberta byla postavena v roce 1902 na ulici Grafická (tehdy Kobrově ulici) na Smíchově v Praze.

Tiskly se zde časopisy, knihy, atlasy, různé obaly, prospekty, cenné papíry a ceniny. Do práce se zapojovali jeho synové, roku 1918 firmu přejmenoval na „Grafický závod V. Neubert a synové“. Nejmladší syn Karel se roku 1921 stal spolumajitelem, vedl provoz hlubotisku, kartografie a řídil nakladatelství, inicioval též vznik časopis Pestrý týden, který vycházel od listopadu 1926.

Neubertovy závody patřily v Československu ke špičce a získaly si pověst i v zahraničí, zejména potom ve výrobě světlotisku, hlubotisku a zinkografie. Vydávaly náročná kartografická díla a atlasy a vedle toho také populární časopis Pestrý týden. Firma fungovala až do roku 1948, kdy byla znárodněna a sloučena s Orbisem.

Karel Neubert Karel Neubert