Developer

Tvoříme domy s duší…

UBM Development Czechia s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny UBM, působící na českém trhu od roku 1993. Zabývá se přípravou a realizací developerských projektů (komerční stavby, residenční i rekreační bydlení), stejně jako samostatnou projekční činností. Svoji prestiž, význam i povědomí, si UBM Development Czechia s.r.o. na českém trhu získala svým inovativním a neotřelým přístupem k architektuře, kvalitou staveb i rozmanitostí realizovaných projektů.

Dobré lokality měníme ve skvělé adresy

Nestavíme jen další domy. Ale do lokalit vracíme život. Podobně jako jsme v projektu DOCK změnili zchátralé libeňské doky v živou čtvrť, tak NEUGRAF probouzí k novému životu vyhořelý squat na místě bývalých tiskáren. Měnit brownfieldy v centru města na bydlení nám dává smysl a novým rezidentům to přináší jedinečnou příležitost najít moderní bydlení kousek od středu města.

Skupina CRESTYL působí na českém realitním trhu už od roku 1996 a patří mezi přední developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. Pokročilý a nadčasový design je součástí všech našich projektů. Dáváme přednost designově čistému zpracování, které zároveň nepůsobí chladným a neosobním dojmem.

Referenční projekty