Ve stylu evropských metropolí

Objevte neugraf

Více místa

Byty v ČR jsou v průměru o 17 m² menší než v Evropě a staví se stále menší. Dostatek prostoru je pro kvalitu bydlení ale zásadní, proto je průměrná velikost našich 2+kk bytů nad 60 m², 3+kk nad 90 m² a dispozice jsou řešeny do nejmenšího detailu, tak aby žádný metr nezůstal nevyužitý. Vše v nadstandardním provedení s pečlivostí v každém detailu a provázaností na společné prostory.

24/7

Recepce s ostrahou Otevřená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Společné zážitky

Terasovitá střecha plná zeleně je prostorem pro posezení s přáteli, kde každý den zapadá slunce nad Prahou, a kde najdete vnitřní klid v rušném městě.

Přístup na střechu má každý obyvatel NEUGRAF, stejně tak jako do vnitrního dvoru. Chceme na Smíchově vytvořit bydlení, které bude žít po vzoru obdobných projektů v evropských metropolích.

Vysoký standard

Zpracování bytů podtrhuje vysokou úroveň bydlení. Dřevěná podlaha, velkorysá okna, elegantní dveře, moderní koupelny s velkoformátovými obklady.

Vše v syrové eleganci navazující na industriální minulost budovy. Samozřejmostí jsou balkony a rozměrné terasy ve vyšších patrech.

Více o standardech

Neugraf je v klidné části pražského Smíchova, přesto pár minut od centra Prahy.

Více o lokalitě

Pod jednou střechou

NEUGRAF nabídne obyvatelům nonstop recepci, wellness, kavárnu, společnou prádelnu, podzemní parkoviště a hub pro práci a meetingy. Stane se tak multifuknčním prostorem, který přinese moderní životní styl pod jednu střechu. Pokud zrovna nebudete odpočívat s přáteli na zelení pokryté střeše.

Historie

Budova tiskárny Václava Neuberta byla postavena v roce 1902 na ulici Grafická (tehdy Kobrově ulici) na Smíchově v Praze.

Tiskly se zde časopisy, knihy, atlasy, různé obaly, prospekty, cenné papíry a ceniny. Do práce se zapojovali jeho synové, roku 1918 firmu přejmenoval na „Grafický závod V. Neubert a synové“. Nejmladší syn Karel se roku 1921 stal spolumajitelem, vedl provoz hlubotisku, kartografie a řídil nakladatelství, inicioval též vznik časopis Pestrý týden, který vycházel od listopadu 1926.

Neubertovy závody patřily v Československu ke špičce a získaly si pověst i v zahraničí, zejména potom ve výrobě světlotisku, hlubotisku a zinkografie. Vydávaly náročná kartografická díla a atlasy a vedle toho také populární časopis Pestrý týden. Firma fungovala až do roku 1948, kdy byla znárodněna a sloučena s Orbisem.

1902
2020
Karel Neubert Karel Neubert